Hakkımızda

Yakut Prefabrik 2006’dan bugüne inşaat sektöründe gerçekleştirdiği toplam değeri 20 milyon doları aşan iş hacmi ve 3.000’den fazla projeleri ile Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinden biridir.
Ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük ederek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek yapı anlayışının hayat bulduğu projeler ile modüler yapı alanının köklü markası olan Yakut Prefabrik, çevreye duyarlı modern evler, depolar ve hangarlar kurmayı kurumsal vizyon olarak kendisine belirledi. Bu temel amaçla birlikte farklı uzmanlık alanları içeren kapsamlı portföyü; 420 adet hafif çelik ev, 650 adet prefabrik ev, 3500 adet yaşam konteyneri, 110 adet şantiye yaşam alanları, 85 adet ağır çelik projeleri ile yaşam, depolama ve hangar yapıları sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamaların mimarı oldu.

4.000m² kapalı 2.000m² si açık çalışma alanında çevreye duyarlı teknolojileri barındıran Yakut Prefabrik, insan kaynakları uygulamaları ve çalışanlarına sağladığı “iş sağlığı ve iş güvenliği” çalışma ortamıyla bu ülkenin gururla anılacak küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor.