AĞIR ÇELİK YAPILAR

AĞIR ÇELİK: Taşıyıcı sistemi çelikten imal edilen, diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere, statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahip,  geniş hacimlerde ve yüksek yapılar olarak imal edilme avantajı ile depreme karşı mukavemetli yapılardır.

Ön üretimli çelik yapılar; konforlu, dayanıklı, güvenli, sağlam, uzun ömürlü ve esnek boyutlara uygun formda tasarlanabilmesi amacıyla tercih edilir. Ön üretimli olan binaların imalat ve montaj süreleri oldukça kısa olup, tüm bileşenleri ile sökülerek farklı alanlarda tekrar tekrar kullanıma uygundur.

Çelik yapıların kaplama malzemesi isteğe bağlı olarak yalıtımlı veya yalıtımsız yapılabilir. Endüstriyel tesisler ve binalar, depolar ve üretim tesisleri, çok katlı çelik yapılar, spor tesisleri,  hangarlar ve mini depolar, soğuk hava depoları, ahır ve mandıralar, iş merkezleri ve çelik evler, mimari tasarım yapılar için YAKUT PREFABRİK, müşterilerinin taleplerine göre üretim ve uygulama bazında risksiz ve etkin çözümler sunuyor.